Bizi Sosyal Medya'da Takip Edin

" Aramak İstediğiniz Kelimeyi Giriniz "

Kütahya Haber

VALİ ALİ ÇELİK HASTAHANELERİ ZİYARET ETTİ

Kütahya Valisi Ali Çelik, Özel Park Hayat Kütahya Hastanesi ile Özel Kütahya Anadolu Hastanesine iadeiziyarette bulundu. Sağlık hizmetleri hakkında bilgiler alan Vali Ali Çelik, salgın sürecine destek veren hastane yöneticilerine ve özveriyle çalışan sağlık çalışanlarına teşekkür etti.
Vali Ali Çelik ilk olarak Özel Park Hayat Kütahya Hastanesini ziyaret etti.
Özel Park Hayat Kütahya Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Enis Arabacı, Direktör Uğur Harmanda ile Tıbbi Direktör Gökalp Çağrı Öztürk tarafından karşılanan Vali Çelik, sağlık hizmetleri hakkında bilgiler aldı.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Enis Arabacı, 75 yatak kapasiteli Özel Park Hayat Kütahya Hastanesinde 30 uzman hekimle hizmet verdiklerini söyledi.
Daha sonra Özel Kütahya Anadolu Hastanesini ziyaret eden Vali Ali Çelik; Genel Direktör Hüseyin Tümtaş, Tıbbi Direktör Ahmet Şanlı ve Kalite Direktörü Salih Tümtaş ile bir araya geldi.
Sağlık hizmetleri hakkında bilgiler veren Tıbbi Direktör Ahmet Şanlı, 94 yatak kapasiteli Özel Kütahya Anadolu Hastanesinde 31 uzman doktorla hizmet verildiğini söyledi.
Genel Direktör Hüseyin Tümtaş, Vali Çelik’in ziyaretinden memnuniyet duyduğunu belirterek nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Bu Habere Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Haberler

Kütahya Haber

Kütahya’da tır ile servis minibüsünün çarpışması sonucu 3’ü öğrenci 4 kişi yaralandı. İsmail Ç. idaresindeki 43 KJ 804 plakalı tır, Zafertepe Kavşağı’nda, Yasin A’nın...

Spor Haberleri

ALİ MERMER:Erkan merhaba nasıl geçiyor coronalı günler diyeyim önce? ERKAN GÜNEŞ:-İlk önce herkes gibi zorlu bir süreçten geçiyoruz ama artık sonuna doğru gidiyoruz ben...

Spor Haberleri

Kütahya ASKF nin fikstür çekimlerinde ilimiz süper amatör ligi 14 takımdan oluştu. Tavşanlı 1.amatör ligi ise dokuzar takımlı iki gruptan oluştu. SÜPER AMATÖR LİG...

Tavşanlı Haberleri

Tavşanlı Ekspres gazetesinin sahibi Tuna İŞLEYEN’in annesi Ali İşleyen’in eşi Gülfidan İşleyen vefat etti. Merhumeye Allah’tan rahmet dilerken İŞLEYEN ailesine de Allah sabır versin...

bsr abholung