Bizi Sosyal Medya'da Takip Edin

" Aramak İstediğiniz Kelimeyi Giriniz "

Spor Haberleri

TAPULU ARAZİMİZE GECE KONDU YAPTILAR BİZ NEDEN SUSUYORUZ

Evet Tavşanlı Linyitspor teknik direktörü sayın Sertaç Gezer,ada stadında yaptığımız E.Ç.Ç.Azotspor maçından sonra bize yaptığı kısa açıklamada tapulu arazimize gece kondu yaptırmayacağız demişti.Oldukça iddialı bir açıklamaydı bu ve aslında bizim hoşumuza gitmişti.İddialı açıklamalar başarılı olmak isteyen bunun için çaba gösteren her bireyin kendisine ve yönettiği takıma olan güveninden kaynaklanır diye düşünürüz.
Ancak evdeki hesap çarşıya uymadı,Ayvalık deplasmanında şok bir beraberlik aldık.
2-0 önde olduğun bir maçı son dakikalarda yediğin bir golle 2-2 berabere bitirmek,her koşulda her taraftarı,elbette üzer elbette kızdırır elbette öfkelendirir.Bizde taraftar olarak,kızdık,sinirlendik moralimiz bozuldu.İşin esas kötüsü kurra çekiminde geldi ve kaybettik kurrayı.Şuraya Avrupa Futbol şampiyonasında Fransa milli takımının İsviçre karşısında 3-1 galibiyetten 3-3 beraberliğe düştüğünü ve penaltı atışları sonucunda turnuvadan elenip gittiğiğni de yazalım.Ve ekleyelim Fransa spor kamuoyunda şampiyonluğun en büyük adaylarından biri olarak gösteriliyordu.
Hepimizin umudu yine gelecek seneye kaldı ve 2020-2021 sezonu da hüsranla bitti.
Ve bunun sonucunda bütün taraftarımız isyanları oynuyor.Tabiki taraftar olarak kızıp öfkelenmek ve düşüncelerini dile getirmek her bir taraftarın hakkıdır.
Bütün bu hay huy içerisinde biz şimdilik susmayı,önce sinirimizi yatıştırmayı sonra akılcı ve gerçekçi olarak durumu değerlendirebilmeyi bekliyoruz kendimizce.
Ve gerçekçi değerlendirmeler yapabilmek adına,bilgi ve birikimlerine güvendiğimiz futbol adamları ile konuşmaya düşüncelerini öğrenmeye çalışıyoruz.
Sular durulsun önce ve bu arada herkes konuşsun bizde Tavşanlı Linyitspor için yönetim ve yönetiliş biçimi için aklımızdan geçenleri elbette yazacağız.

 

Bu Habere Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Haberler

Kütahya Haber

Orman ve Su İşleri Bakanlığı Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğü tarafından Kütahya’da inşa edilen ’Tavşanlı İçmesuyu İsale Hattı’nda çalışmalar hızla ediyor. Proje ile...

Spor Haberleri

ALİ MERMER:Erkan merhaba nasıl geçiyor coronalı günler diyeyim önce? ERKAN GÜNEŞ:-İlk önce herkes gibi zorlu bir süreçten geçiyoruz ama artık sonuna doğru gidiyoruz ben...

Spor Haberleri

2021-2022 futbol sezonunda BAL da ilimizi temsil edecek üç takımdan biri olan Tavşanlı Linyitsporun takım kadrosu 23 kişi ve şu isimlerden oluşuyor: KALECİLER:KEMAL CANLI-GÜRKAN...

Spor Haberleri

Bölgesel amatör ligde ilçemizi temsil edecek olan TKİ Tavşanlı Linyitspor çalışmalarını Teknik direktör Sertaç  Gezer yönetiminde devam ediyor. Geçen sezonda takımın başında görev yapan...

bsr abholung