Bizi Sosyal Medya'da Takip Edin

" Aramak İstediğiniz Kelimeyi Giriniz "

Spor Haberleri

SEMİH CAN KÖSE YEŞİLAYSPORDA BİR GENÇ

ALİ MERMER:Semih merhaba çok uzatmadan kısaca sohbet edelim. BAL oynanacak mı oynanmayacak mı hala meçhul bence.Sen başından bu güne ne düşünürsün bu konu hakkında?
SEMİH CAN KÖSE:Ali abi merhabalar
Benim kendi şahsi fikrim TFF’nin almış olduğu bu ileri bir tarihe erteleme kararı tamamen takımları yöneticileri ve biz futbolcuları oyalama kararıdır. Benim şahsi fikrim bu ligin oynanması çok zor ama inşallah oynanır biz hazırlıklarımızı oynanacakmış gibi yapmaya devam ediyoruz.
ALİ MERMER:Yeşilaysporda antrenmanlar nasıl gidiyor peki?
SEMİH CAN KÖSE:)Yeşilaysporda antrenmanlar gerçekten tempolu ve eğlenceli gidiyor Ali abi. Takımdaki en büyüğünden en küçüğüne Yeşilayspor için yağmur kar demeden ter dökmeye devam ediyor.
ALİ MERMER:Semih Yeşilaysporda takımın gençlerindensin..Nasıl takım arkadaşlarıyla ilişkin?
SEMİH CAN KÖSE:Evet Ali abi takımın gençlerindenim ama artık bende futbol için yaşımın normal yaş,genç statüsünde çok fazla kaldığına inanmıyorum. Çünkü avrupada örnekleri çok 16-17 yaşındaki sporcular boy gösteriyor. Takım arkadaşlarımla ilişkim gerçekten çok iyi takımda kimseyle bir sorun yaşamadım herkese saygılı sevgili davranmaya çalışıyorum inşallah böyle de gider.
ALİ MERMER:Bu gün çok uzatmayayım Semih söylemek istediğin benim aklıma getiremediğim her konuyu dİnletim tabi.Teşekkürler.
SEMİH CAN KÖSE:Ali abi teşekkür ederim sana öncelikle benimle böyle bir sohbet ettiğin için inşallah liglerin bir an önce oynanmasını istiyoruz. TFF’nin de bir an önce net bir tarih vererek hazırlıklarımızı o tarihe göre yapıp ligi en iyi noktada bitirmek istiyoruz.

Bu Habere Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Haberler

Spor Haberleri

ALİ MERMER:Erkan merhaba nasıl geçiyor coronalı günler diyeyim önce? ERKAN GÜNEŞ:-İlk önce herkes gibi zorlu bir süreçten geçiyoruz ama artık sonuna doğru gidiyoruz ben...

Kütahya Haber

Orman ve Su İşleri Bakanlığı Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğü tarafından Kütahya’da inşa edilen ’Tavşanlı İçmesuyu İsale Hattı’nda çalışmalar hızla ediyor. Proje ile...

Spor Haberleri

Bölgesel amatör ligde ilçemizi temsil edecek olan TKİ Tavşanlı Linyitspor çalışmalarını Teknik direktör Sertaç  Gezer yönetiminde devam ediyor. Geçen sezonda takımın başında görev yapan...

Spor Haberleri

2021-2022 futbol sezonunda BAL da ilimizi temsil edecek üç takımdan biri olan Tavşanlı Linyitsporun takım kadrosu 23 kişi ve şu isimlerden oluşuyor: KALECİLER:KEMAL CANLI-GÜRKAN...

bsr abholung