Bizi Sosyal Medya'da Takip Edin

" Aramak İstediğiniz Kelimeyi Giriniz "

Tavşanlı Haberci

Spor Haberleri

PAZAR KARAKOVA YALÇIN SİRKE’DE SEZONU AÇTI

Malum biz Pazar günlerimizi çoğunlukla karakovada geçiriyoruz.Bu Pazar da gene karakovadydık,ilk hazırlık maçı da errken saatlerde 11.00 da Çardaklıspor ile Ayvalıspor arasında.Birde biliniyor ayağımıza üğşenmeyiz genellikle yürüyerek gider geliriz karakovaya.Ama bu Pazar,demiryolu geçidini geçtik.Bakındık şöyle,yanımızda durup atla bakalım Ali amca diyen olacak mı yok olmadı.Traktör geçiyor el ettik durdu sağ olsun.Şu sahaların oraya kadar gideceğim dedimde,gel yanıma dedi ve dikildik tabi sürücünün yanına.Kuruçaylı Ahmet Ali sağ mol ndedim adaş sayılırız bende Ali.Vallahi çok da makbule geçti bu kez..

İlk maç Çardaklıspor Ayvalıspor varasında dedim ya.Çardaklıspor gelmiş,futbolcuların kimisi hazırlanmış kimisi hazırlanmakta.Hüseyin Şentürk hoca bu sezon teknik sorumlusu olacak Çardaklısporun.Geçtiğimiz hafta göreve başlamış.Soınra da Ayvalıspor geldi ve futbolcular maç hazırlıklarına başladı,kimisi giyiniyor kimisi ısınmaya başlamış yavaş yavaş.Yaklaştım takımı hazırlayan sorumlu kişiye.Kulüp başkanı İsmail Yaşlı imiş,ilk kez tanışıyoruz.Zamanının eski ve kaliteli futbolcularından.Henüz bir teknik adamla anlaşmadıkları için takımla bizzat meşgul oluyo9r.Teknik direktör için arayışlarımız ve temaslarımız sürüyor en kısa sürede.Zaten daha gördüğünüz gibi kadro olarak da kısıtlıyız henüz dedi İsmail Yaşlı.Maç centilmence geçti kavgasız gürültüsüz.Ayvalısporun henüz hazır olmadığı belli,sonuna kadar izleyemedik zaten.Farklı skorla Çardaklıspor galip ayrılmış sahadan.

Saha dışına çıktık,tesislerde çay ocağı kısmından sesler geliyor,masalarda dizilmiş saha kenarına.Tamam dedim bu gün çay var bakalım kim gelmiş.Mekanın sahibi gelmiş bizce mekanın sahibi tabi Yalçın Sirke yanında Hasan koca.Ooo sezonu açmışsınız hayırlı olsun dedik elbette.ASlında belki bizler pek farkına varmasak da spırseverlerin çay kahve içecek ihtiyaçlarına ve yiyecek ihtiyaçlarına da cevap veriyor Yalçın Sirke ve Hasan Koca ikilisi.

En son sahada Ömerbeyspor ile Domaniçspor maçı var.En son saha dedik bakın biz bile sahanın adını tam öğrenemedik daha.Bekliyoruz sahnın girişine büyük bir tabelaya saha ismi yazılmasını.Domaniçspor ilk gelen takım.Başkan Sait Uysal bey de gelmiş gene konuşup hoş geldin diyerek başarılar diledik tabi.Domaniçsporda bu sezon forma giyen Süleyman Sarıöz’de geni küçük kızı Ecrin’i alıp gelmiş,maşallahı var Ecrin hanımın.Saha içerisinde her iki takımın teknik adamları Mehmet Kahraman ve Burhan Sezer’e başarılar diledik.Ömerbeysporda kısa aradan sonra futbola dönen Yasin Göçeri ile ve başkan İsa Öner’le kısaca sohbet ettik.Maç öncesi her iki taraf teknik adamları futbolcularına centilmenlik uyarısı yaptı da sonu öyle olmadı.İki taraf futbolcuları sözlü olarak birbirine girdi ve maç yarım kaldı.Olmadı yakışmadı diyoruz kısaca.

Gene bir önceki sahaya döndük.Süper amatör lig takımlarımızdan Tunçbilek Belediyespor ile 1.amatör lig ekiplerimizden Göbel Gençliksporun maçı var.Tunçbilek Belediyesporun teknik adamlarından Ahmet Cengiz ile ilk kez yüzyüze konuşup bir kez daha hoş geldin dedik kendisine.İbrahim Duyum hoca ile de kısaca sohbet edip başarılar dedik tabi.İlk konuştuğumuz ise bu sezon takımda antrenör futbolculuk yapacak Emre Coşkunses olmuştu.
Göbel Gençliksporlu futbolcularda bir taraftan maç için hazırlanıyorlar bir taraftan ısınıyorlar.Barbaros Kiper ilgeliniyor futbolcularla yardımcı antrenör.Yasin Aydoğdu ile Hidayet Gülsoy ile Hasan Özkul ile selkamlaşmakla yetindik.Maçın ilk yarısını izledik dengeli ve başa baş geçti ilk yarı.Ve Göbel Gençlikspor işlk yarıyı 2-1 önde tamamladı.Maç ise 3-2 Tunçbilek Belediyesporun galibiyeti ile sonuçlanmış.Sonucu tam olarak ada stadında bu sezon Tunçbilek Belediyesporda forma giyecek olan Hüseyin Güleç’ten öğrendik.

Bir gün önce oğlumuz Mustafa ile konuşup Göbel Gençlik Tunçbilek belediye maçına erken gel de güzel resimler alalım dedik.Ama biz maç başladıktan sonra telefon baba ben geldim sen neredesin diyor.Hemen girişte kapının oradayım dedik de.Mustafa en baştaki sahada kalmış.Gençlergücü ile Gürağaçspor hazırlık maçında.Tamam buradan fotoğraflar alıp geliyorum dedi.Geldikten sonra önce Tunçbilek Belediyespor ile Göbel Gençliksport maçından o da resimler aldı.

Birlikte diğer sahaya geçtik Bağlıkspor ile Hanımçeşmespor hazırlık maçı var.Ağırlıklı olarak Bağlıkspor tarafında kalkdık.Bağlıkspor kulüp başkanı Halil Çağlar ile Mustafa iş arkadaşı bir taraftan.Halil başkan maddiyattan şikayetçi çarkı döndürmekte zorlanıyoruz diyor.Hakan Demir ile İbrahim Özkan ile lafladık kısaca.Mustafa sen buradan da fotoğraf alırsın gali deyip ayrıldım.Birlikte adaya gideceğiz tabi.

Bu Habere Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Haberler

Kütahya Haber

Orman ve Su İşleri Bakanlığı Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğü tarafından Kütahya’da inşa edilen ’Tavşanlı İçmesuyu İsale Hattı’nda çalışmalar hızla ediyor. Proje ile...

Spor Haberleri

ALİ MERMER:Erkan merhaba nasıl geçiyor coronalı günler diyeyim önce? ERKAN GÜNEŞ:-İlk önce herkes gibi zorlu bir süreçten geçiyoruz ama artık sonuna doğru gidiyoruz ben...

Spor Haberleri

2021-2022 futbol sezonunda BAL da ilimizi temsil edecek üç takımdan biri olan Tavşanlı Linyitsporun takım kadrosu 23 kişi ve şu isimlerden oluşuyor: KALECİLER:KEMAL CANLI-GÜRKAN...

Spor Haberleri

Bölgesel amatör ligde ilçemizi temsil edecek olan TKİ Tavşanlı Linyitspor çalışmalarını Teknik direktör Sertaç  Gezer yönetiminde devam ediyor. Geçen sezonda takımın başında görev yapan...