Bizi Sosyal Medya'da Takip Edin

" Aramak İstediğiniz Kelimeyi Giriniz "

Spor Haberleri

MEHMET BACAKSIZ TURNUVASINDAN AKLIMIZDA KALANLAR

Geçtiğimiz Pazartesi günü,biliyorsunuz karakovada Erdem Gençliksporun rahmetli Mehmet Bcaksız adına düzenlediği turnuva vardı.Bizde başından sonuna kadar keyifle izledik müsabakaları.
Erken gitmiştik biraz karakova tesislerine bir dede torun oturuyor.Dede Halil ibrahim,torun Efe Kaan Altıncan,Başköylüler.Efe Kaan E.Ç.Devlet hastahanesinde futbol oynuyormuş,takımdan ayrı erken gelmişler.
Biz müsabakaları izlerken arada amnatör futbolumuza gönül veren teknik adamlarla da keyifli ve güzel sohbetlerin içinde olduk doğrusu.Bülent Geren,Burhan Zorba,Mehmet Kale,Oktay Doğu ve Ahmet Saka ara ara hep amatör futbolu ve alt yapı mevzularıydı konular.

Eskişehir DSİ Bentsporun teknik sorumlusu Metin Aldemir ve  Belediye Kütahyaspor teknik sorumlusu İbrahim Altıok’da hem hoş geldiniz dedik hem kısa konuşmalarımız oldu.Her iki teknik adamında organizasyondan memnun kaldıklarını belirtelim.
Maçların hakemleri de amatör futbolumuza gönül veren isimlerdi.Bu tür organizasyonlara gönülden koşan Tavşanlı Linyitsporun masörü İsmail Akar.Erdem Gençliksporun organizasyonlarında her zaman hazır olan Bünyamin Asa ve Ufuk Tahsin Anılmış.

Erdem Gençliksporun kız takımında oynayan üç hanım kıza da görev vermiş Güney Erdem.Gizem Dilara ve Sude Naz.Özellikle Sude elinde telefon fotoğraf çekme peşinde koştu hep.Gizem ile Dilara daha çok kenarda topla oynama derdindeydiler.Gizem müthişdi doğrusu topu iyi kontrol ediyor,top sektirme müsabakası olsa kesin birinci olurdu.
Mevsim itibarı ile güneşli ve sıcak havada oynandı müsabakalar.Sanırım genç sporcuları en çok zorlayan  da bu oldu.
Müsabakaların bitimine yakın rahmetli Mehmet Bacaksız’ın oğlu Tansel ve diğer aile fertleri de geldiler ödül töreni için.

Güney Erdem güzel bir kapanış konuşması yaptı ve her zamankim gibi hazırlıklıydı.Turnuvaya katılan her takıma birer kupa ve sporcuların hepsine birer msadalya.Diğer emek verenlere de birer teşekkür belgesi.Sağ olsun bizi de unutmaz hiç biz de aldık bir teşekkür belgesi.
Şimdi biz eleştiri demeyelim de küçük bir uyarı yapalım sayın Güney Erdem’e.Hocam o sahaların birer ismi var.Fevzi Coşkun ve Aliihsan Sarıfedai sahalarında oynandı müsabakalar.Ve bizce başka ve önemli bir handikap var.Turnuva boyunca hiç bir sağlık görevlisi yoktu.Bizce sağlık görevlisi önemli ve bulunmalıdır bu turnuvalarda.Güney hoca bundan sonraki turnuvalarda bu konuyu halleder diye düşünüyoruz.
Mehmet Bacaksız ağabeyi rahmetle anıyorum.Birlikte az koşmadık özellikle Tavşanlı Linyitsporun peşinde.

Bu Habere Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Haberler

Kütahya Haber

Kütahya’da tır ile servis minibüsünün çarpışması sonucu 3’ü öğrenci 4 kişi yaralandı. İsmail Ç. idaresindeki 43 KJ 804 plakalı tır, Zafertepe Kavşağı’nda, Yasin A’nın...

Spor Haberleri

ALİ MERMER:Erkan merhaba nasıl geçiyor coronalı günler diyeyim önce? ERKAN GÜNEŞ:-İlk önce herkes gibi zorlu bir süreçten geçiyoruz ama artık sonuna doğru gidiyoruz ben...

Spor Haberleri

Kütahya ASKF nin fikstür çekimlerinde ilimiz süper amatör ligi 14 takımdan oluştu. Tavşanlı 1.amatör ligi ise dokuzar takımlı iki gruptan oluştu. SÜPER AMATÖR LİG...

Genel Haberler

Muğla'nın Menteşe ilçesinde ormanlık alanda yangın çıktı. Alevlerin tehdit ettiği Zeytinköy Mahallesi boşaltıldı - Gündem - Habertürk Galeri

bsr abholung