replica rolex
Bizi Sosyal Medya'da Takip Edin

" Aramak İstediğiniz Kelimeyi Giriniz "

Tavşanlı Haberci

Spor Haberleri

KÜTAHYA TÜFADDAN ANTRENÖRLERE DUYURU

KIYMETLİ ANTRENÖRLERİMİZ;
TFF- TÜFAD İşbirliğinde düzenlenmekte olan ve bu kez 25. si yapılacak olan Uluslararası UEFA Pro Lisans Antrenör Gelişim Seminerinin, içinde bulunduğumuz pandemi koşulları nedeniyle on-line olarak yapılmasına karar verilmiştir. Online eğitim sistemine www.tufadankara.org sitesi üzerinden giriş yaparak eğitim videoları izlenecektir.
SEMİNER ÜCRETİ; 250.00 TL ücret hesaba yatırıldıktan sonra Dekontları 0539 724 34 40 nolu whatsApp numarasından ulaştırmanız gerekmektedir.
Banka: Garanti Bankası Balgat Şubesi TÜFAD Genel Merkezi hesabı,
İban No: TR 67 0006 2001 0510 0006 2997 45
Alıcı Adı: Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
KAYIT; https://tufad.org.tr/#!seminerler BAŞVURU LİNKİNDEN YAPILACAKTIR.
Dekont numarası (işlem no, müşteri no ) yazarak başvuru formunu doldurmanız, formu doldurduktan sonra mail adresinize gelen başvuru onay yazısının ekran görüntüsü whatsApp üzerinden ulaştırması gerekmektedir.

SİSTEME GİRİŞ: Sisteme kaydınız olduktan sonra kullanıcı adınız TC kimlik numaranız ve şifreniz TC kimlik numaranızın ilk 6 rakamı yazılarak giriş yapılacaktır.
Seminer; sistemdeki tüm videolar izlendikten sonra tamamlanmış olacaktır. Seminer videolarının tamamının izlenip izlenmediği sistem tarafında kişi bazında kontrol edilmektedir.
Tüm Videoları Tamamlamayan Antrenörler gelişim Seminerine katılım sağlamamış sayılacak ve mevcut diplomaları bir sonraki döneme kadar geçerliliğini yitirecektir.
SEMİNER BAŞLAMA: 15 Ocak 2022 Cumartesi 09.00’da başlayacaktır.
SEMİNER BİTİŞ TARİHİ: 30 Ocak 2022 Pazar günü 23.59’da sona erecektir.
Herhangi bir problem yaşamanız durumunda tufadankara@gmail.com adresine mail atabilir veya 0312 434 34 40 nolu telefonu arayabilirsiniz.
İyi bir seminer geçirmenizi diler, sağlıklı günler dileriz.

belgesine sahip Antrenörlerimizin Mazeret Semineri için kayıtları 14 Ocak 2021 Cuma günü başlayacaktır. 2021 yılında Sürekli Gelişim Seminerlerine katılarak 15 krediyi tamamlayan Antrenörlerimizin seminere katılmasına gerek yoktur. Ancak kendilerini geliştirmek isteyen Antrenörler bu seminere de katılabilirler.
TÜFAD GENEL MERKEZ YÖNETİM KURULU
Bu Habere Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Diğer Haberler

Kütahya Haber

Orman ve Su İşleri Bakanlığı Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğü tarafından Kütahya’da inşa edilen ’Tavşanlı İçmesuyu İsale Hattı’nda çalışmalar hızla ediyor. Proje ile...

Spor Haberleri

Aslında uzun zamandır şu statlarımıza isim konusunu gündeme getirip devamlı da gündemde tutmaya çalışmak istiyorduk.Ancak yok alt yapıların maçları,yok turnuva maçları derken biraz ihmalkar...

Spor Haberleri

ALİ MERMER:Erkan merhaba nasıl geçiyor coronalı günler diyeyim önce? ERKAN GÜNEŞ:-İlk önce herkes gibi zorlu bir süreçten geçiyoruz ama artık sonuna doğru gidiyoruz ben...

Spor Haberleri

2021-2022 futbol sezonunda BAL da ilimizi temsil edecek üç takımdan biri olan Tavşanlı Linyitsporun takım kadrosu 23 kişi ve şu isimlerden oluşuyor: KALECİLER:KEMAL CANLI-GÜRKAN...