Bizi Sosyal Medya'da Takip Edin

" Aramak İstediğiniz Kelimeyi Giriniz "

Tavşanlı Haberci

Spor Haberleri

BAL VE TAKIMLARIMIZ

16-17 Nisanda başlaması planlanan BAL a katılacak takımlarımız hazırlıklarını sürdürüyor.Takımlarımızın son durumlarına kısaca göz atalım hep birlikte.

TAVŞANLI LİNYİTSPOR
Tavşanlı Linyitspor hazırlıklarını Tunçbilek’de kendi tesislerinde sürdürüyor.Antrenmana 25 kişilik bir grup çıkıyor diyebiliriz.Bizim elimizde genel kaptan sayın Hüseyin Yeğen’den aldığımız 15 kişilik bir isim listesi var.Sosyal medya hesaplarından bir açıuklama da resmen yapılmadığına göre de bizde bekleyip görelim diyoruz.Ha bu arada 15 kişilik listede anlaşılan isimlerde olan Muhsin Özçiğdem’in de Tavşanlı Linyi,tspordan ayrıldığını duyurmuş olalım.Ve takım önümüzdeki günler içerisinde de Antalya’ya kampa gidecek.
YEŞİLAYSPOR
Yeşilaysporda Kütahya da kendi tesislerinde çalışmalarını devam ettiriyor.Diğer takımlarımızın aksine geçtiğimiz yıl süper amatör lig şampiyonu olan kemik kadrosunu büyük ölçüde korudu Yeşilayspor.Teknik sorumlu Fatih Akdemir de uygun gördüğü yerlere gerekli transferleri yapmakla yetindi.
Yeşilayspor bizim takip edebildiğimiz kadarı ile takımlarımız içerisinde ilk hazırlık maçını yapan kulüp oldu.Afyon’un Sandıklı ilçesinde,Afyon Sandıklısporu 2-1 mağlup ettiler.Yeşilaysporun golleri iki yeni oyuncudan geldi.Mehmet Topçu ve Sonat Kalkan.

E.Ç.ÇAĞLAYAN AZOTSPOR
Açıkcası Çağlayan Azotspor kağıt üzerinde en iyi transfer yapan takım görünümünde.Bu sezon transfere doymadılar diyebiliriz.Son olarak özellikle ilimizde oldukça iyi tanınan deneyimli kaleci Ahmet Ölçen’i kadrolarına kattılar.Çağlayan Azotspor teknik nsorumlu Efrahim Alkın yönetiminde çalışmalarını M.Asım Alkış stadında sürdürmekte.
DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİSPOR
BAL temsilcilerimizden D.Üniversite şimdilik kapalı kutu.Bilinen durum şu,kadrolarını üniversite öğrencilerinden oluşturuyorlar.Bu yıl için henüz üniversitelerde örgün eğitimin başlamamış olması Dumlupınar Üniversitesispor için sıkıntılı bir durum yaratmakta.BAL için katılım payını yatırdığını bildiğimiz Dumlupınar Üniversitesisporun ne yapacağını hep birlikte göreceğiz.

Bu Habere Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Haberler

Kütahya Haber

Orman ve Su İşleri Bakanlığı Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğü tarafından Kütahya’da inşa edilen ’Tavşanlı İçmesuyu İsale Hattı’nda çalışmalar hızla ediyor. Proje ile...

Spor Haberleri

ALİ MERMER:Erkan merhaba nasıl geçiyor coronalı günler diyeyim önce? ERKAN GÜNEŞ:-İlk önce herkes gibi zorlu bir süreçten geçiyoruz ama artık sonuna doğru gidiyoruz ben...

Spor Haberleri

2021-2022 futbol sezonunda BAL da ilimizi temsil edecek üç takımdan biri olan Tavşanlı Linyitsporun takım kadrosu 23 kişi ve şu isimlerden oluşuyor: KALECİLER:KEMAL CANLI-GÜRKAN...

Spor Haberleri

Bölgesel amatör ligde ilçemizi temsil edecek olan TKİ Tavşanlı Linyitspor çalışmalarını Teknik direktör Sertaç  Gezer yönetiminde devam ediyor. Geçen sezonda takımın başında görev yapan...