replica rolex
Bizi Sosyal Medya'da Takip Edin

" Aramak İstediğiniz Kelimeyi Giriniz "

Tavşanlı Haberci

Tavşanlı Haberleri

TAVŞANLI’DA MİLLET İTTİFAKI

Chp, İyi parti, Gelecek Partisi,Demokrat parti,Saadet partisi, Deva partisi olarak Genel Merkezlerimizin başlattığı Türkiye’nin geleceğinin planlaması konulu toplantıları ,İlçemiz bazında da yapmaya karar verdik!!
Hukuk ayaklar altına alınmış ve memleketin her köşesinde yolsuzluk ayyuka çıkmışken susmak, Vatanını sevenlere haramdır..
Çarşı,pazar enflasyon canavarının teşhir yerleri haline gelmiştir Emekliler ve ücretliler ile küçük esnafın çaresizliği içler acısıdır..
“İşte bu ahval ve şerait “halindeyken
Bizler de susup oturmayarak, üstümüze düşen görev gereğince ,muhalefet iş birliği ve siyasi seferberlik çağrısı yapıyoruz .
Akp iktidarına sesimizi,ülkenin her köşesinden duyurmak ve içinde bulunduğumuz yoksulluk,yolsuzluk ve liyakstsizliğe son verilmesini istemek,sadece siyasi partilerin değil,tüm yurttaşların hakkı Ve görevidir.
Demokrasiye,hak,hukuk , adalete,dürüstlük ve liyakate inanan bizler: bu durumun sürdürülemez olduğunu haykırmak için birlikteyiz..
Her partinin ayrı siyasi görüşü ne dünya anlayışı vardır.Bu da Demokrasinin gereği ve gerçeğidir..
Ancak ülkenin selameti,birliği,dirliği ve bekası için en kısa sürede ,Demokratik,hukuksal,
parlamenter sisteme ,Demokratik Türkiye Cumhuriyeti rejimine dönülmesi Tek adam sistemine son verilmesi konusunda fikir birliği içindeyiz.

Tüm olumsuzlukları kaynağı Bu sistemdir!
Güçlendirilmiş parlamenter sistemi hayata geçirmek için dostlarımızla,demokrasi güçleri ile hak,hukuk,adalet mûcadelemizi sürdüreceğiz..
Sevgi ve saygılarımızla herkese teşekkür ediyoruz..
Bu Habere Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Haberler

Kütahya Haber

Orman ve Su İşleri Bakanlığı Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğü tarafından Kütahya’da inşa edilen ’Tavşanlı İçmesuyu İsale Hattı’nda çalışmalar hızla ediyor. Proje ile...

Spor Haberleri

ALİ MERMER:Erkan merhaba nasıl geçiyor coronalı günler diyeyim önce? ERKAN GÜNEŞ:-İlk önce herkes gibi zorlu bir süreçten geçiyoruz ama artık sonuna doğru gidiyoruz ben...

Spor Haberleri

2021-2022 futbol sezonunda BAL da ilimizi temsil edecek üç takımdan biri olan Tavşanlı Linyitsporun takım kadrosu 23 kişi ve şu isimlerden oluşuyor: KALECİLER:KEMAL CANLI-GÜRKAN...

Spor Haberleri

İkinci amatör lig takımlarımızdan Dağçeşmespor teknik sorumlusu İsmail Aşar,son kazandıkları Çobanköyspor karşılaşmasını değerlendirdi: Geçen hafta bay geçen Balıköy maçımız nedeniyle,rakiplerimizi izleme fırsatını bulduk.Maça mental...