Bizi Sosyal Medya'da Takip Edin

" Aramak İstediğiniz Kelimeyi Giriniz "

Spor Haberleri

PAZARTESİ GÜNÜ…FUTBOLCU SAĞLIĞI ÖNEMLİ

Pandemi ortamında uzunca bir süreden beri dışarıda çok kaldık Pazartesi günü iyi de oldu aslında bizim için.Esas niyetlerimizden biri de Çardaklısporun teknik sorumlusu ve Kütahya ASKF yönetiminde olan Alican Uz hoca ile görüşmek.Alternatif radyoda konuk alacağız maksadımız ayrıntıları görüşmek.Hangi gün kayıt yapacağız,saat kaçta yapacağız vs vs.Bulgar pazarından yürüyoruz bizim hısımlardan Serdaroğlunun önünde Ercan kiz zaten patrondur çocukluk arkadaşımız Aykut Acar ile sohbete dalmış.
AYkut’u  da epeydir görmüyordum,dedim ya çocukluk arkadaşımız.Tunçbilek madenciler mahallesinden.Kısa da olsa sohbet ettik nereye böyle deyince,şurada bir spor adamını arayacağım dedim.Futbol uzmanı kesildin iyice başımıza deyince gülüştük.Ama ALTERNATİF RADYODA takip ediyorum ha diye ekledi Aykut Acar.Alican Uz’un iş yerine girdik yok kendisi,sanayiye gitmiş.Olmasın dedik aylak adamız tekrar geliriz.

Yalçın Sirke’nin çay ocağında aldık soluğu.Yeşil Bursa kapanınca yeni adresimiz oldu.Yalçın’ı da çalışan Hasan Koca’yı da karakovadan tanıyoruz zaten.Güler yüz ile de karşılarlar daha ne isteyelim.Hemen hemen herkesin tanıdığı Alaattin de orda.Alaattin de herkesi tanıyor neredeyse.Beraber otururken selam vermediği kimse kalmadı.Mehmet iyi olmuş dedi bir ara,sonra bir daha söyledi.Kimden bahsediyor diye düşünürken,her halde efsane hocamız Mustafa Reşit Akçay demek istedi diye düşündüm.

Alican Uz hocayı aradım sonra gelmiş iş yerine.Gittim yanına ayrıntıları konuştuk ksyıt içinde Salı gününe anlaştık.İş yeri malum çok meşgul etmemeye de dikkat ettik tabi.Ayrıldık aklımızda Ardo ticaret Tansel Bacaksız var.Rahmetli Mehmet Bacaksız abimizin emanetidir bize diye düşünürüm hep.Sağ olsun Tansel’de her zaman güler yüz ile karşılar bizi.Hem rahmetli Mehmet abiyi andık hem Güney Erdem hocanın Mehmet Bacaksız adına düzenleyeceği turnuvayı konuştuk.16 Ağustos günü bir gün olacak turnuva.Ayrıntılarını ayrı bir haber konusu yapacağız tabi.

Tansel’in yanına gelmeden hemen önce de gene benim hısımlardan Dokur kırtasiyenin yanında M.Erkan Güneş’i gördüm.Akıncılarspor U19 takımında santrofor oynar Erkan.İki yıldır toptan uzak olduğumuza göre U19 macerası da kapanmıştır.Biz M.Erkan Güneş’i de olacak futbolculardan gördük hep.Büyük düşün delikanlı dedik birden.Öyle yapıyoruz Ali amca da hani iki yıldır unuttuk neredeyse futbolu deyince sende haklısın demiştik.
Pazartesi hep hısımlar mı denk mi geldi ne?Yolumuzun üzerinde baharatcılık yapan Halil ve Hakan Dalakçı kardeşlere de uğradık.Sadece Halil vardı,küçük halamın torunlarıdır her ikisi de.Halil sadece baharatcılık üzerine uğraşmaz aynı zamanda bitkisel yağlar ve bitkisel üzerinde de ciddi çalışmaları var.

Özellikle sporcuları ve futbolcuları yakından ilgilendirecek bir bitkisel krem üzerinde ciddi anlamda uğraş veriyor bu ürün üzerinde doktora çalışmaları da hala devam ediyor.Bu bitkisel krem öncelikle hem menisküs önleyici hemde tedavi edici.Adale ve kas yırtıklarında da etkiki olan bir krem.Haricen kullanılan bu kremin futbolcu sorunlarında oldukça etkileyeci ve sorunu giderici olacağını düşünüyor Halil Dalakçı.Özellikle ilimiz amatör futbolu içinde olanların kendisi ile en azından diyalog kurmalarının yaralı olacağını düşünüyoruz.
Dedik ya Pazartesi günü keyifliydik diye günün finalini en küçük torunumuz Liva ile yaptık.Evlerinin yakın çevresinde kısa bir gezinti yaptık.Milli Egemenlik pakındaki çocuk oyun alanına gittik.Allah herkesinkini bağışlasın,torun bir başka oluyor.Ai der hanımefendi bize Ali aşağı Ali yukarı.

Bu Habere Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Haberler

Spor Haberleri

ALİ MERMER:Erkan merhaba nasıl geçiyor coronalı günler diyeyim önce? ERKAN GÜNEŞ:-İlk önce herkes gibi zorlu bir süreçten geçiyoruz ama artık sonuna doğru gidiyoruz ben...

Kütahya Haber

Orman ve Su İşleri Bakanlığı Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğü tarafından Kütahya’da inşa edilen ’Tavşanlı İçmesuyu İsale Hattı’nda çalışmalar hızla ediyor. Proje ile...

Spor Haberleri

2021-2022 futbol sezonunda BAL da ilimizi temsil edecek üç takımdan biri olan Tavşanlı Linyitsporun takım kadrosu 23 kişi ve şu isimlerden oluşuyor: KALECİLER:KEMAL CANLI-GÜRKAN...

Spor Haberleri

Bölgesel amatör ligde ilçemizi temsil edecek olan TKİ Tavşanlı Linyitspor çalışmalarını Teknik direktör Sertaç  Gezer yönetiminde devam ediyor. Geçen sezonda takımın başında görev yapan...

bsr abholung