Bizi Sosyal Medya'da Takip Edin

" Aramak İstediğiniz Kelimeyi Giriniz "

Spor Haberleri

KÜTAHYA TÜFAD SEMİNER DUYURUSU

Kütahya TÜFAD resmi sosyal medya hesabından,gelişim semineri planlamasını duyurdu.

#KütahyaTüfadŞubesi olarak 21 Ağustos 2021 Cumartesi günü #SürekliVeZorunlu Gelişim seminerlerimizi planlamış bulunmaktayız.
Seminer kayıtlarınızı linkten yapabilir, puan sorgulaması yaparak ve programları da linkten görebilirsiniz.
1. #ÖNEMLİBİLGİ; Uefa Belgelerine Sahip (ProLisans, UefaElit A, Uefa A, Uefa B, Teknik Direktör, Profesyonel Kaleci Antrenörleri, SÜREKLİ GELİŞİM SEMİNERİNE kayıt yapacaklardır.
UEFA Belgesine sahip Antrenörlerimiz 15 krediyi tamaladıkları zaman 3 yıl çalışma izni almış olacaklardır. 15 kredi almak zorunluluğu vardır. Eylül ayına kadar tamamlamak zorundalar.
Sürekli Gelişim Semineri 2. Ve 3. Seminer birlikte yapıldığı için (10 kredi) 100 tl olarak belirlenmiştir. Pandemiden önce her 5 kredi için 100 lira belirlenmişti Tüfad Genel Başkanımız ve Genel Merkez Yönetim Kurulunun aldığı karara göre Seminer ücretleri yarı fiyata indirilmiştir. 2 seminer birleştirilmiş olarak yapılacağından dolayı 200 lira olması gereken seminer ücreti 100 lira olarak belirlenmiştir.
2. #ÖNEMLİBİLGİ; (Amatör, Grassrots C, TFF B ve Amatör Kaleci Antrenör Belgesine sahip Antrenörlerimiz) ZORUNLU GELİŞİM SEMİNERİNE kayıt yapacaklardır.

Zorunlu Gelişim semineri de daha önceki yıllarda 150 lira olmasına rağmen pandemiden dolayı yarı fiyatına düşürülmüş ve 75 lira olarak belirlenmiştir.
1. AŞAMA: Kayıt yapmak gerekiyor.
2. AŞAMA: Ücret yatırmak ve dekontu seminer günü getirmek gerekiyor,
3. AŞAMA: Seminere katılım zorunludur.
Bu üç aşamayı yerine getiren #SürekliGelişimSemineri (Uefa belgesine sahip) Antrenörlerimiz 10 kredi ve #ZorunluGelişimSemineri (Amatör Belgesine sahip) Antrenörlerimiz çalışma izni almış sayılacaktır.
Bu Habere Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Haberler

Kütahya Haber

Kütahya’da tır ile servis minibüsünün çarpışması sonucu 3’ü öğrenci 4 kişi yaralandı. İsmail Ç. idaresindeki 43 KJ 804 plakalı tır, Zafertepe Kavşağı’nda, Yasin A’nın...

Spor Haberleri

ALİ MERMER:Erkan merhaba nasıl geçiyor coronalı günler diyeyim önce? ERKAN GÜNEŞ:-İlk önce herkes gibi zorlu bir süreçten geçiyoruz ama artık sonuna doğru gidiyoruz ben...

Genel Haberler

Muğla'nın Menteşe ilçesinde ormanlık alanda yangın çıktı. Alevlerin tehdit ettiği Zeytinköy Mahallesi boşaltıldı - Gündem - Habertürk Galeri

Spor Haberleri

Kütahya ASKF nin fikstür çekimlerinde ilimiz süper amatör ligi 14 takımdan oluştu. Tavşanlı 1.amatör ligi ise dokuzar takımlı iki gruptan oluştu. SÜPER AMATÖR LİG...

bsr abholung