Bizi Sosyal Medya'da Takip Edin

" Aramak İstediğiniz Kelimeyi Giriniz "

Kütahya Haber

KSBÜ DE EMEKLİYE AYRILANLAR

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitemiz (KSBÜ) Tıp Fakültesi Göğüs Cerrahisi Anabilim Dalı (AD) Başkanı Doç. Dr. Serhat Yalçınkaya ve Rektörlük İdari Personeli İbrahim Doğanay emekliliğe ayrıldılar. Emeklilik töreni düzenlenen personellerimiz, “KSBÜ bizim ailemizdir. Burada çok güzel zaman geçirdik.” dediler.
#KSBÜ– KSBÜ Rektörlük fuaye alanında gerçekleşen törene Rektör Prof. Dr. Vural Kavuncu, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. M. Cem Algın, Prof. Dr. Duygu Perçin Renders ve Prof. Dr. Ahmet Çekirdekçi, Genel Sekreter Kutlu Önal, öğretim üyeleri ve idari personel katıldılar.
“GEREK AKADEMİK GEREK İDARİ HERKESİN YAPTIĞI İŞİ ÇOK DEĞERLİ BULUYORUZ”
Rektör Prof. Dr. Vural Kavuncu, emekli olan personellerimize yönelik gerçekleştirdiği konuşmada, “Emekli olan tüm personellerimiz için bir veda programı düzenlemeye çalışıyoruz. Bugün de Göğüs Cerrahisinden Serhat Hocamız ve Rektörlük İdari Personelimiz İbrahim Bey emekliliğe ayrılıyorlar. Serhat Hocamızın hastanede büyük emekleri var. Birçok hastaya şifa oldu. İbrahim Bey’in de KSBÜ’nün kuruluş sürecinden beri okulumuza emekleri var. Gerek akademik gerek idari herkesin yaptığı işi çok değerli buluyoruz. Personellerimize huzur ve sağlık diliyorum.” diye konuştu.

KSBÜ Rektör Yardımcısı ve Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. M. Cem Algın, personellerimize kuruma verdikleri katkılardan dolayı teşekkür ederek, Doç. Dr. Serhat Yalçınkaya için, “Göğüs Cerrahisi AD Başkanı olarak birçok görevi başarıyla yerine getirdi. Üniversitemize, Tıp Fakültemize ve Hastanemize büyük emekleri var.” dedi.
Doç. Dr. Yalçınkaya, törenden dolayı duygulandığını belirterek, “Uğurlama için hepinize çok teşekkür ederim. Çok kıymetli işler başardık. Göğüs Cerrahisi Kliniğimizi önemli bir yere taşıdık. Burayı ailem gibi görüyorum.” ifadelerini kullandı.
Doğanay, KSBÜ’den ayrılsa bile, okulu ailesi gibi gördüğünü vurgulayarak, uğurlama töreninden dolayı şükranlarını sundu.
Personellerimize plaket takdim edilerek, KSBÜ’ye verdikleri katkılardan dolayı teşekkür edildi.
Bu Habere Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Haberler

Kütahya Haber

Orman ve Su İşleri Bakanlığı Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğü tarafından Kütahya’da inşa edilen ’Tavşanlı İçmesuyu İsale Hattı’nda çalışmalar hızla ediyor. Proje ile...

Spor Haberleri

ALİ MERMER:Erkan merhaba nasıl geçiyor coronalı günler diyeyim önce? ERKAN GÜNEŞ:-İlk önce herkes gibi zorlu bir süreçten geçiyoruz ama artık sonuna doğru gidiyoruz ben...

Spor Haberleri

2021-2022 futbol sezonunda BAL da ilimizi temsil edecek üç takımdan biri olan Tavşanlı Linyitsporun takım kadrosu 23 kişi ve şu isimlerden oluşuyor: KALECİLER:KEMAL CANLI-GÜRKAN...

Spor Haberleri

Bölgesel amatör ligde ilçemizi temsil edecek olan TKİ Tavşanlı Linyitspor çalışmalarını Teknik direktör Sertaç  Gezer yönetiminde devam ediyor. Geçen sezonda takımın başında görev yapan...

bsr abholung