replica rolex
Bizi Sosyal Medya'da Takip Edin

" Aramak İstediğiniz Kelimeyi Giriniz "

Tavşanlı Haberci

Spor Haberleri

DENİZ BERK’LE TAVŞANLI LİNYİTSPOR ANTRENMANI

Geçtiğimiz Cuma günü torunumuz Deniz Berk’le birlikte karakovadaydık.Temel amacımız Tavşanlı Linyitspor antrenmanını izlemek.Sağ olsunlar bu kez Cuma antrenmanının karakovada olduğu bilgisini verdiler.Deniz Berk ile gitmemizin temel nedeni de antrenman görüntülerini kamera ile torunun alması.Hadi aslanım gidelim yavaş yavaş dedyince,ne ile gidiyoruz dede diye sordu.Baban çalışıyor,Allah vermiş iki ayak yürüyün diye,tabi yürüyerek gideceğiz dedik.

Karakovaya gene vakitli ya da erken gittik.Tesislerde hemen girişte görevli arkadaşlardan Mustafa Arı var.Biraz da kan ter içinde kalmış gibiydi.Kolay gelsin Mustafa hayırdır deyince.Amca sahanın kenarlarında otlar büyümüş,onları biçmek için erkenciydim yanıtını aldık.Hemen de çay ikramını yapmakta gecikmedi Mustafa Arı.Hep diyorum bütün görevli arkadaşlar sağ olsun,her zaman güler yüz görüyoruz.Sıkı bir Bağlıkspor taraftarı Mustafa,geçmişe gittik birlikte,Bağlıksporun şaşalı günlerini aldık.Bağlıkspor Moymulspor maçlarında tribün hikayelerini dinledik Mustafa’dan.

Tavşanlı Linyitsporun gelme zamanı yaklaştı,hangi sahada antrenman yapacaklar diye sorduk Mustafa Arı’ya.Bilmiyorum ki Ali amca yanıtını aldık.Ama ileriye geçeceklerse beni aramaları lazım.Kapılar kilitli,benden başka açacak kimse de yok.Ama telefonla arayan olmadı,bir baktık Tavşanlı Linyitspor otobüsü hızla ortadaki sahaya geçiyor.Islık çaldı otobüse ve fırladı Mustafa diğer sahaya.Biz Deniz Berk ile yürüdük aheste aheste.
Takım zaten hazır gelmiş futbolcular teknik adamlar anında girip sahaya antrenman hazırlıklarına başlamışlar.Sertaç hoca toplamış takımı,klasik olan ön konuşmayı yapmakla meşgul.Biz kenarda olan genel kaptan Hüseyin Yeğen’in yanına gittik.Sonrasında yanımıza masör sevgili İsmail Akar geldi.Akar’da hep hoş karşılar bizi sağ olsun.Genel kaptanla kısa sohbetimiz gene,bu sezon lige katılıp katılmama mevzusuyla başladı.Ben sana bir şey diyeyim abi yüzüne karşı olduğu için söylüyorum.Eğer katılmıyoruz demiş olsaydık başta sen sallardın hemen bize deyince gülerek geçiştirdik.Sonra maçın oynanacağı saha için nereden çıktı bu toki sahası,dumlunun suyu mu çıkmıştı dedim.Bilmiyorum ki,bize gelen bilgi Dumlupınar sahasının bakımda olduğu yönünde dedi sayın Hüseyin Yeğen.

Sonrasında Sertaç hoca geldi kısa süreliğine yanımıza.Deniz Berk de fotoğraf çekiyor bir yandan,antrenman görüntülerini alıyor.Antrenman ciddi geçiyor,belki pandemi mevzususundan,futbolcu arkadaşlarla da eski yakınlığımz yok açıkcası.Artık biz mi soğuk davranıyoruz,futbolcular mı bize biraz soğuk davranıyor Allah bilir.Sadece bir ara Bülent İnönü Deniz Berk’i işaret ederek torunu mu yetiştiriyorsun dedi,öyle gibi dedik.
Antrenman sonunu beklemedik,ciddiyetle devam ederken çalışma sessizce ayrılmayı tercih ettik.Ayrıldığımızı gören masörümüz İsmail Akar el sallayıp güle güle dedi.Deniz Berk’inde çok hoşuna gitmiş antrenman,dede hep böyle mi çalışyorlar dedi.Sanırım öyledir sürekli antrenman izlemiyoruz ki deyip,çalışacaklar tabi başka işleri ne dedim.Ve ekledim şampiyonluk bekliyoruz bu sezon,bunun yolu da ciddiyetle çalışmaktan geçiyor.

Bu Habere Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Pet Shop
tünel kedi oyuncakları
peluş kedi oyuncakları
ödül hazneli kedi oyuncakları
plastik kedi oyuncakları
kedi çiğneme oyuncakları
olta kedi oyuncakları
kedi seyahat kapları
hazneli kedi kapları
plastik kedi kapları
kedi gezdirme tasması
kedi tırmalama tahtası ağacı kulesi
kedi banyo ürünleri
seramik kedi kapları
otomatik kedi kapları
ince taneli kedi kumu
tester mama
kampanyalı kedi konserveleri
kedi bakım ürünleri
plastik kaucuk oyuncaklar
köpek kedi traş makinesi
kedi biberonu
kedi tuvaleti
kalın taneli kedi kumu
diş ipi köpek oyuncakları
köpek havlama önleyici
köpek gezdirme tasması
metal köpek kapları
seramik köpek kapları
köpek seyahat kapları
plastik köpek kapları
otomatik köpek kapları
köpek aksesuarları
köpek eklem kas sağlığı ürünleri
köpek vitamin ürünleri
köpek parazit kene ürünleri
köpek kulak sağlığı ürünleri
köpek göz sağlığı ürünleri
köpek sağlık ürünleri
köpek deri tüy bakım ürünleri
köpek şampuanları
yavru köpek bakım ürünleri
köpek bakım ürünleri
stick köpek ödülleri
doğal et köpek ödülleri
kurutulmuş köpek ödülleri
köpek bisküvileri
köpek kemikleri
kampanyalı köpek konservesi
yaşlı köpek konservesi
yetişkin köpek konservesi
konserve yaş köpek maması
kampanyalı köpek maması
kedi tuvalet eğitim ürünleri
kedi çiğneme önleyici ürünler
sıvı kedi ödülleri
doğal et kedi ödülleri
kedi bisküvileri
kedi ödülleri
kedi tasması
kedi süt tozu
kedi vitaminleri
yaşlı köpek maması
tahılsız köpek maması
acana kedi maması
yavru kedi konservesi
yetişkin kedi konservesi
kısırlaştırılmış kedi konservesi
light diyet köpek maması
acana mama
proplan yavru köpek maması
proplan köpek maması
proplan yavru kedi maması
orijen yavru kedi maması
nd yavru köpek maması
nd yavru kedi maması
royal canin köpek maması
proplan mama
acana yavru köpek maması
orijen mama
kedi maması
royal canin yavru kedi maması
royal canin kedi maması
royal canin mama
yaş kedi mamaları
tahılsız kedi maması
özel ırk kedi maması
yetişkin kedi maması
yaşlı kedi maması
kısırlaştırılmış kedi maması

Diğer Haberler

Spor Haberleri

Aslında uzun zamandır şu statlarımıza isim konusunu gündeme getirip devamlı da gündemde tutmaya çalışmak istiyorduk.Ancak yok alt yapıların maçları,yok turnuva maçları derken biraz ihmalkar...

Kütahya Haber

Orman ve Su İşleri Bakanlığı Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğü tarafından Kütahya’da inşa edilen ’Tavşanlı İçmesuyu İsale Hattı’nda çalışmalar hızla ediyor. Proje ile...

Spor Haberleri

ALİ MERMER:Erkan merhaba nasıl geçiyor coronalı günler diyeyim önce? ERKAN GÜNEŞ:-İlk önce herkes gibi zorlu bir süreçten geçiyoruz ama artık sonuna doğru gidiyoruz ben...

Spor Haberleri

2021-2022 futbol sezonunda BAL da ilimizi temsil edecek üç takımdan biri olan Tavşanlı Linyitsporun takım kadrosu 23 kişi ve şu isimlerden oluşuyor: KALECİLER:KEMAL CANLI-GÜRKAN...