Bizi Sosyal Medya'da Takip Edin

" Aramak İstediğiniz Kelimeyi Giriniz "

Spor Haberleri

DENİZ BERK’LE TAVŞANLI LİNYİTSPOR ANTRENMANI

Geçtiğimiz Cuma günü torunumuz Deniz Berk’le birlikte karakovadaydık.Temel amacımız Tavşanlı Linyitspor antrenmanını izlemek.Sağ olsunlar bu kez Cuma antrenmanının karakovada olduğu bilgisini verdiler.Deniz Berk ile gitmemizin temel nedeni de antrenman görüntülerini kamera ile torunun alması.Hadi aslanım gidelim yavaş yavaş dedyince,ne ile gidiyoruz dede diye sordu.Baban çalışıyor,Allah vermiş iki ayak yürüyün diye,tabi yürüyerek gideceğiz dedik.

Karakovaya gene vakitli ya da erken gittik.Tesislerde hemen girişte görevli arkadaşlardan Mustafa Arı var.Biraz da kan ter içinde kalmış gibiydi.Kolay gelsin Mustafa hayırdır deyince.Amca sahanın kenarlarında otlar büyümüş,onları biçmek için erkenciydim yanıtını aldık.Hemen de çay ikramını yapmakta gecikmedi Mustafa Arı.Hep diyorum bütün görevli arkadaşlar sağ olsun,her zaman güler yüz görüyoruz.Sıkı bir Bağlıkspor taraftarı Mustafa,geçmişe gittik birlikte,Bağlıksporun şaşalı günlerini aldık.Bağlıkspor Moymulspor maçlarında tribün hikayelerini dinledik Mustafa’dan.

Tavşanlı Linyitsporun gelme zamanı yaklaştı,hangi sahada antrenman yapacaklar diye sorduk Mustafa Arı’ya.Bilmiyorum ki Ali amca yanıtını aldık.Ama ileriye geçeceklerse beni aramaları lazım.Kapılar kilitli,benden başka açacak kimse de yok.Ama telefonla arayan olmadı,bir baktık Tavşanlı Linyitspor otobüsü hızla ortadaki sahaya geçiyor.Islık çaldı otobüse ve fırladı Mustafa diğer sahaya.Biz Deniz Berk ile yürüdük aheste aheste.
Takım zaten hazır gelmiş futbolcular teknik adamlar anında girip sahaya antrenman hazırlıklarına başlamışlar.Sertaç hoca toplamış takımı,klasik olan ön konuşmayı yapmakla meşgul.Biz kenarda olan genel kaptan Hüseyin Yeğen’in yanına gittik.Sonrasında yanımıza masör sevgili İsmail Akar geldi.Akar’da hep hoş karşılar bizi sağ olsun.Genel kaptanla kısa sohbetimiz gene,bu sezon lige katılıp katılmama mevzusuyla başladı.Ben sana bir şey diyeyim abi yüzüne karşı olduğu için söylüyorum.Eğer katılmıyoruz demiş olsaydık başta sen sallardın hemen bize deyince gülerek geçiştirdik.Sonra maçın oynanacağı saha için nereden çıktı bu toki sahası,dumlunun suyu mu çıkmıştı dedim.Bilmiyorum ki,bize gelen bilgi Dumlupınar sahasının bakımda olduğu yönünde dedi sayın Hüseyin Yeğen.

Sonrasında Sertaç hoca geldi kısa süreliğine yanımıza.Deniz Berk de fotoğraf çekiyor bir yandan,antrenman görüntülerini alıyor.Antrenman ciddi geçiyor,belki pandemi mevzususundan,futbolcu arkadaşlarla da eski yakınlığımz yok açıkcası.Artık biz mi soğuk davranıyoruz,futbolcular mı bize biraz soğuk davranıyor Allah bilir.Sadece bir ara Bülent İnönü Deniz Berk’i işaret ederek torunu mu yetiştiriyorsun dedi,öyle gibi dedik.
Antrenman sonunu beklemedik,ciddiyetle devam ederken çalışma sessizce ayrılmayı tercih ettik.Ayrıldığımızı gören masörümüz İsmail Akar el sallayıp güle güle dedi.Deniz Berk’inde çok hoşuna gitmiş antrenman,dede hep böyle mi çalışyorlar dedi.Sanırım öyledir sürekli antrenman izlemiyoruz ki deyip,çalışacaklar tabi başka işleri ne dedim.Ve ekledim şampiyonluk bekliyoruz bu sezon,bunun yolu da ciddiyetle çalışmaktan geçiyor.

Bu Habere Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Haberler

Kütahya Haber

Kütahya’da tır ile servis minibüsünün çarpışması sonucu 3’ü öğrenci 4 kişi yaralandı. İsmail Ç. idaresindeki 43 KJ 804 plakalı tır, Zafertepe Kavşağı’nda, Yasin A’nın...

Spor Haberleri

ALİ MERMER:Erkan merhaba nasıl geçiyor coronalı günler diyeyim önce? ERKAN GÜNEŞ:-İlk önce herkes gibi zorlu bir süreçten geçiyoruz ama artık sonuna doğru gidiyoruz ben...

Tavşanlı Haberleri

Tavşanlı Ekspres gazetesinin sahibi Tuna İŞLEYEN’in annesi Ali İşleyen’in eşi Gülfidan İşleyen vefat etti. Merhumeye Allah’tan rahmet dilerken İŞLEYEN ailesine de Allah sabır versin...

Tavşanlı Haberleri

Tavşanlı’mızdan yetişen geçmişin en değerli futbolcusu ve günümüzün en değerli futbol adamlarından sevgili Ylçın Kıldıran memleketine kısa bir süreliğine ziyarete geldi.Elbette kendisi ile görüşmeyi...

bsr abholung