Bizi Sosyal Medya'da Takip Edin

" Aramak İstediğiniz Kelimeyi Giriniz "

Kütahya Haber

CHP KÜTAHYA İL BAŞKANI ZELİHA AKSAZ ŞAHBAZ’DAN İYİ PARTİYE ZİYARET

İyi Parti İl Başkanlığını ziyaret ederek Rize de İyi Parti Genel Başkanı Sayın Meral Akşener’e yapılan provokasyon ve Malatya İl Binasına saldırıdan dolayı geçmiş olsun dileklerimizi ve desteklerimizi sunduk. Sıcak ilgilerinden dolayı İyi Parti Kütahya İl Başkanımız Sn Erol Ertürk ve Yönetim Kuruluna çok teşekkür ediyoruz.
Bir kadın siyasetçi, bu ülkede aydınlık bir gelecek, hukuk devleti ve hukukun üstünlüğünü isteyen bir muhalefet lideri olarak Sayın Akşener’in yalnız olmadığını bilmelerini isteriz.
Bu saldırıların failleri de azmettirenler ortada. İktidar partisi Genel Başkanı olan Cumhurbaşkanı tarafından cinsiyetçi bir dille yapılan tehditler ülkenin nereye getirildiğinin en üst makamdan açık ifadesidir.
Bundan sonra neler olacaktır? Ülke tekrar şiddet ve siyasi saldırılar dönemine mi zorlanacaktır? Yeterince acı yaşanmadı mı bu ülkede? İfadeler kabul edilebilir değildir. Ülkem adına endişe ediyor ve kınıyorum.

Demokrasi için yola çıkanlar tehditlere asla boyun eğmezler. Biz bu tehditlere pabuç bırakmadan ülkemizin dağına taşına, deresine suyuna, ormanına sahip çıkacağız.
Korkuyorlar, korkacaklar, korksunlar! Millet İttifakı olarak ülkemizde mafya düzenini sona erdirerek demokratik, laik, sosyal hukuk devletini hayata geçirinceye dek mücadelemize hep birlikte devam edeceğiz.
Bu Habere Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Haberler

Kütahya Haber

Orman ve Su İşleri Bakanlığı Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğü tarafından Kütahya’da inşa edilen ’Tavşanlı İçmesuyu İsale Hattı’nda çalışmalar hızla ediyor. Proje ile...

Spor Haberleri

ALİ MERMER:Erkan merhaba nasıl geçiyor coronalı günler diyeyim önce? ERKAN GÜNEŞ:-İlk önce herkes gibi zorlu bir süreçten geçiyoruz ama artık sonuna doğru gidiyoruz ben...

Spor Haberleri

2021-2022 futbol sezonunda BAL da ilimizi temsil edecek üç takımdan biri olan Tavşanlı Linyitsporun takım kadrosu 23 kişi ve şu isimlerden oluşuyor: KALECİLER:KEMAL CANLI-GÜRKAN...

Spor Haberleri

Bölgesel amatör ligde ilçemizi temsil edecek olan TKİ Tavşanlı Linyitspor çalışmalarını Teknik direktör Sertaç  Gezer yönetiminde devam ediyor. Geçen sezonda takımın başında görev yapan...

bsr abholung