Bizi Sosyal Medya'da Takip Edin

" Aramak İstediğiniz Kelimeyi Giriniz "

Spor Haberleri

CAHİT ÖZEL BELEDİYE KÜTAHYASPOR BAŞKANI

BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ !
Büyük Kütahyaspor Camiasına;
Göreve geldiğimiz ilk günkü heyacanla ve şevkle, Belediye Kütahyaspor’un marka değerini artırmak, kulübümüzü her sene bir üst lige çıkarmak için tüm enerjimizle ve gayretimizle gecemizi gündümüze katarak kulübümüze ve şehrimize hizmet etmeye devam ediyoruz.
Sezon başında belirlediğimiz şampiyonluk hedefimize ulaşmak için dakikaları saymaya başlayacağımız şu günlerde pazar günü şehrimize bir kupa daha armağan etmek istiyoruz!
Sezonun bitmesine iki hafta kala en yakın takipçimize 4 puan fark atarak emin adımlarla şampiyonluğa ilerleyen takımımıza inancımız ve güvencimiz tamdır.
Her bir puanı sahadaki mücadelesiyle, alnının ve formasının teriyle söke söke alan futbolcularımız ve teknik heyetimiz, büyük camiamıza bir mutluluk daha yaşatıp 2.Lige yükselen takım olarak isimlerini tarihe altın harflerle yazdıracaklardır.

Arkamızda en büyük gücümüz olan büyük camiamız, önümüzde ise sadece iki maçımız var ve tarih yazıp efsaneler arsına girmek futbolcularımızla teknik heyetimizin elindedir.Şanlı formamızdan akan her bir damla ter şampiyonluk kupasını daha yukarıya kaldıracaktır. Kupayı ne kadar yukarı kaldıracaksak o kadar fazla ter dökeceğiz. Bizim şampiyonluk hikayemiz şanlı armamızdan dökülen her bir ter damlasının nişanesi olacaktır.
Belediye Başkanımız Prof.Dr.Alim Işık’ın önderliğinde ve liderliğinde, camimıza verdiğimiz tüm sözleri yerine getireceğimizden kimsenin şüphesi olmasın.
Taraftarımızla, futbolcumuzla, teknik heyetimizle, personelimizle, yönetim kurulumuzla, camiamızla ve tüm Kütahya Halkıyla büyük bir aile olup kenetlendik, şanlı armamızın altında tek bir vücut olup hak ettiğimiz şampiyonluk hedefimize odaklandık.
İnanıyoruz!
Güveniyoruz!
Hak ediyoruz!
Birlikte başaracağız!
Cahit Özel
Belediye Kütahyaspor Kulübü Başkanı
Bu Habere Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Haberler

Spor Haberleri

ALİ MERMER:Erkan merhaba nasıl geçiyor coronalı günler diyeyim önce? ERKAN GÜNEŞ:-İlk önce herkes gibi zorlu bir süreçten geçiyoruz ama artık sonuna doğru gidiyoruz ben...

Kütahya Haber

Orman ve Su İşleri Bakanlığı Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğü tarafından Kütahya’da inşa edilen ’Tavşanlı İçmesuyu İsale Hattı’nda çalışmalar hızla ediyor. Proje ile...

Spor Haberleri

Bölgesel amatör ligde ilçemizi temsil edecek olan TKİ Tavşanlı Linyitspor çalışmalarını Teknik direktör Sertaç  Gezer yönetiminde devam ediyor. Geçen sezonda takımın başında görev yapan...

Spor Haberleri

2021-2022 futbol sezonunda BAL da ilimizi temsil edecek üç takımdan biri olan Tavşanlı Linyitsporun takım kadrosu 23 kişi ve şu isimlerden oluşuyor: KALECİLER:KEMAL CANLI-GÜRKAN...

bsr abholung