Bizi Sosyal Medya'da Takip Edin

" Aramak İstediğiniz Kelimeyi Giriniz "

Tavşanlı Haberleri

BİLİYORUM TAVŞANLI’DA CHP DE YÖNETİCİ OLMAK ZORDUR

Evet başlığımızda belirttiğimiz gibi Tavşanlı’da Cumhuriyet Halk Partisinde yöneticilik yapmak zordur.Bırakın yöneticilik yapmayı Cumhuriyet Halk Partili olmak da kolay bir iş değildir.
Ancak Cumhuriyet Halk Partisinde yöneticilik yapmak için yola çıktıysanız.Yöneticilik sorumluluklarını da yerine getirmek zorundasınızdır.Hiç kimse şu an parti yönetiminde olan arkadaşlarımızın kafasına silah dayayıp zorla yönetici yapmamıştır.Halen işçe başkanlığını yürüten sayın Füsun Yıldız kendilerine teklif götürmüş ve bu teklif kabul görmüştür.

Biz geçen yıldan bu yana aklımıza takılan yönetimsel sorunun dile getirilmesi gerektiğine partimizin 98. yıl kutlamalarından sonra kesin olarak inandık ve dile getirmeyi üstümüze vazife edindik.Peşinen belirtelim ki ilçe başkanı sayın Füsun Yıldız’ı bu eleştirilerimizin dışında tutuyoruz.Çalışmalarını ve çabalarını yakinen biliyor ve bir partili olarak da her zaman bravo başkan diyoruz.Bunun yanında CHP Tavşanlı ilçe örgütünün etkinliklerinde ve her ulusal bayram kutlamalarında ilçe başkanına destek olup yanında yer alan yönetici arkadaşlarımızı da biliyor onları bu eleştirilerden  uzak tutuyoruz.
Özellikle Cumhuriyet Halk Partisi yöneticilerinin sahip çıkması gereken topu topu dört ulusal bayramımız var.23 Nisan ve 19 Mayıs ve 30 Ağustos ve 29 Ekim Cumhuriyet bayramları.Ve elbette Cumhuriyet Halk Partisinin kuruluş yıl dönümü olan 9 Eylül.
Ben Cumhuriyet Halk Partisinde yöneticilik yapıyorum diyen her birey,bu günlerde yapılan kutlamalara ve her türlü etkinliğe katılmak zorundadır.Çok önemli sağlık sorunları ya da ilçe dışında olmak gibi mazeretler elbette kabul edilebilir.

Bakın geçtiğimiz yıl CHP kuruluş etkinliğine katılan topu topu 11 kişi.Geçen yıl 30 Ağustos Zafer Bayramına katılan 30 kişi.Bu yıl 30 Ağustos Zafer Bayramına katılan 18 kişi.Ve bu katılımcıların tamamı da yönetici değil.
Şimdi Tavşanlı Cumhuriyet Halk Partisinde 16 asil 16 yedek olmak üzere 32 yöneticiş var.Ve 28 kişide il delegesi.Toplandığı zaman 60 kişi oluşuyor.Şunu söylemeye çalışıyoruz Cumhuriyet Halk Partisi Tavşanlı ilçe örgütü ulusal bayram ve özel gün etkinliklerinde en az 60 kişiyi bir araya getirebilmelidir.
Bütün bunlardan sdonra şöyle noktalamak doğru olacaktır.Ulusal bayram kutlamalarına katılamayacak olan bütün yöneticiler ve bütün delegeler görevlerinden istifa etmelidirler.İnanıyorum ki sorumluluk bilincinde olan yöneticiler göreve talip olacaklardır.
Yok eğer bu sorumluluk bilincine sahip yeterli yönetici ve delege bulamayacaksak…Hep birlikte Cumhuriyet Halk Partisi Tavşanlı ilçe örgütünün kapısına kilit vurmak en iyisidir.En azından bir birimizi kandırmamış oluruz.

Bu Habere Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Haberler

Kütahya Haber

Kütahya’da tır ile servis minibüsünün çarpışması sonucu 3’ü öğrenci 4 kişi yaralandı. İsmail Ç. idaresindeki 43 KJ 804 plakalı tır, Zafertepe Kavşağı’nda, Yasin A’nın...

Spor Haberleri

ALİ MERMER:Erkan merhaba nasıl geçiyor coronalı günler diyeyim önce? ERKAN GÜNEŞ:-İlk önce herkes gibi zorlu bir süreçten geçiyoruz ama artık sonuna doğru gidiyoruz ben...

Spor Haberleri

Kütahya ASKF nin fikstür çekimlerinde ilimiz süper amatör ligi 14 takımdan oluştu. Tavşanlı 1.amatör ligi ise dokuzar takımlı iki gruptan oluştu. SÜPER AMATÖR LİG...

Tavşanlı Haberleri

Tavşanlı Ekspres gazetesinin sahibi Tuna İŞLEYEN’in annesi Ali İşleyen’in eşi Gülfidan İşleyen vefat etti. Merhumeye Allah’tan rahmet dilerken İŞLEYEN ailesine de Allah sabır versin...

bsr abholung