replica rolex
Bizi Sosyal Medya'da Takip Edin

" Aramak İstediğiniz Kelimeyi Giriniz "

Tavşanlı Haberci

Spor Haberleri

10 KİŞİLİK TAKIMI PENALTI GOLÜ İLE YENMEK

Çarşamba günü oğlumuz Mustafa Mermer ile düştük Kütahya yoluna maç için.Arkadaş yolda Şahmelek ve Örenköy civarında yağmur öylesine indi eyvah dedik,maç saati de böyle olursa pek iyi olmaz.Neyse ki maç saatinde statda öyle bir yağmur yağışı olmadı.Biz önce kendi hikayemizle başlayalım en iyisi.
Stadın hemen dışında amatör futbolumuzun hakem gözlemcilerinden Aliihsan beyle karşılaştık.Buradan da eksik kalmadın hoş geldin diye karşıladı Aliihsan bey.Salgın hastalık ortamında tedbirler de çok sıkı gibiydi sangi.Maçın denetçisi Kütahya ASKAF genel sekreteri Ramazan Arslandaş ilk konuştuğumuz maç boyu da yakın ilgisini eksik etmedi sağ olsun.Uzun zamandır görmediğimiz Kütahya ASKF başkanı sayın Murat Cengiz,il futbol temsilcisi Nuri Ercura kısa kısa görüştüklerimiz.Belediye Kütahyaspor başkanı sayın Cahit Özel pek tanışmıyoruz geçmiş olsun dedik elbette.

Maçın başlamasından kısa süre önce son olarak Tavşanlı Gençliksporda kaleci antrenörlüğü yapan Bahtiyar Yatar hoca.Futbolculardan Onur Torlak ile beraber geldiler.Her ikisini de uzun süredir görmüyorduk.Maçın ilk yarısını da birlikte izledik.Yılmaz Yaman hoca ile de konuşmuştuk girer girmez.Sonrasında Tavşanlı Linyitspor futbolcularından kadroda olmayanları tribüne getirdi.Kütahya TÜFAD başkanı sayın Acet izlemeye gelenler arasında uzakktan selamlaştık.Devre arasında Mehmet Yaylıoğlu,Tuna İşleyen ve Kütahya ASKF başkan yardımcısı Celalettin Altay ile kısa da olsa futbol muhabbeti.

İkinci yarı başlarken,Ahmet Bayer hoca ile karşılaşıp oturduk yanına.Biraz arkamızda E.Ç.Çağlayan Azotspor futbolcularından bir grup maçın heyecanını yaşıyor.Arada kısa süreliğine foto maç yazarı evliya çelebimiz Şafak Eren.Çok da uzun olmayan bir süre birlikte izledik maçı.Şafak Eren’in maşallahı var yetişmediği yer yok.Kardeşim maçtan hiç mi aklında kalan yok demeyin,başlıyoruz aklımızda kalanlara.
Bir kere peşin peşin yazalım biz Tavşanlı Linyitsporun daha iyi olmasını ve daha farklı sonuç almasını beklerdik.Neden,rakip 36. dakikada 10 kişi kalmış,bir saat bir kişi eksik oynadılar.Buna rağmen Çağlayan dirençli oynadı gibi geldi bize.Tamam Tavşanlı Linyitsporun yakaladığı pozisyonlar var ve ilk yarının son beş dakikasında özellikle baskılıydı rakip onsekizde ama golü bulamadılar bir türlü.
İkinci yarının hemen başı Çağlayan Azotun Emir’le kullandığı serbest atış mükemmel.Diğer mükemmel kaleci Kemal Canlı’nın harika kurtarışı.Dakika 63 Çağlayan Azot atağında tribünlerinde ayağa penaltı diye kalktığı pozisyon.Bize göre de penaltı değil de hakem verse penaltıyı ne olacak?Dikkat ediniz her iki pozisyonda Tavşanlı Linyitspor henüz penaltı golü ile öne geçmeden oluşan pozisyonlar.

Peki Tavşanlı Linyitsporun hiç mi pozisyonu yok var elbette.Tavşanlı Linyitsporun Okan Tırgil ile İbrahim Zeytin ile Engin Gülle ile yakaladığı önemli gol pozisyonları var.Ama yakaladığın pozisyonu gole çeviremedikten sonra neye yarar?Mesela stoper Cihan Çimen’in üstten auta giden kafa vuruşu da aklımızdadır.Tavşanlı Linyitsporda İbrahim Zeytin ve Okan Tırgil çok çabalayanlardı.Okan’a çok sert hareketler yapıldığını da eklemeliyim.İki Kemal de dikkatimizi çekenler arasındaydı.Kaleci Kemal Canlı ve sol bek Kemal İşlemek.E.Ç.Çağlayan Azotsporda A.Mert Çulcuoğlu çalışkan,kaleci Ahmet Ölçen sinirli gibiydi.

Ve tamam,saha küçüktü ve maç öncesi yağmur zemini etkilemişti.Ve hakemler pek iyi değildi,rakibin sertliğine prim tanıdılar.Ve dediğimiz gibi E.Ç.Çağlayan Azotspor sert oynayan taraf oldu.Ama bunları ön polana çıkartmak akıl karı değil.Tavşanlı Linyitspor neredeyse bir saat 10 kişi oynamış rakip karşısında penaltı golü ile 1-0 kazanmaktan fazlasını yapmalıydı diye düşünüyoıruz.Bu düşüncelerimizi futbolcu arkadaşlarımıza da ilettik.Her şeye rağmen sahada mücadele eden Tavşanlı Linyitspor ve E.Ç.Çağlayan Azotspor futbolcularını ve teknik heyetlerini tebrik ediyoruz.
Son olarak şunu belirtmeliyiz.Stat içerisinde ve çevresinde aşırı derecede güvenlik önlemi vardı.Hele çevrede jandarmalar ellerinde otomatik silahlar güvenlik derdinde.Doğrusu bu tedbirler bize oldukça aşırı geldi.Nedendir bilemedik..

Bu Habere Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Pet Shop
tünel kedi oyuncakları
peluş kedi oyuncakları
ödül hazneli kedi oyuncakları
plastik kedi oyuncakları
kedi çiğneme oyuncakları
olta kedi oyuncakları
kedi seyahat kapları
hazneli kedi kapları
plastik kedi kapları
kedi gezdirme tasması
kedi tırmalama tahtası ağacı kulesi
kedi banyo ürünleri
seramik kedi kapları
otomatik kedi kapları
ince taneli kedi kumu
tester mama
kampanyalı kedi konserveleri
kedi bakım ürünleri
plastik kaucuk oyuncaklar
köpek kedi traş makinesi
kedi biberonu
kedi tuvaleti
kalın taneli kedi kumu
diş ipi köpek oyuncakları
köpek havlama önleyici
köpek gezdirme tasması
metal köpek kapları
seramik köpek kapları
köpek seyahat kapları
plastik köpek kapları
otomatik köpek kapları
köpek aksesuarları
köpek eklem kas sağlığı ürünleri
köpek vitamin ürünleri
köpek parazit kene ürünleri
köpek kulak sağlığı ürünleri
köpek göz sağlığı ürünleri
köpek sağlık ürünleri
köpek deri tüy bakım ürünleri
köpek şampuanları
yavru köpek bakım ürünleri
köpek bakım ürünleri
stick köpek ödülleri
doğal et köpek ödülleri
kurutulmuş köpek ödülleri
köpek bisküvileri
köpek kemikleri
kampanyalı köpek konservesi
yaşlı köpek konservesi
yetişkin köpek konservesi
konserve yaş köpek maması
kampanyalı köpek maması
kedi tuvalet eğitim ürünleri
kedi çiğneme önleyici ürünler
sıvı kedi ödülleri
doğal et kedi ödülleri
kedi bisküvileri
kedi ödülleri
kedi tasması
kedi süt tozu
kedi vitaminleri
yaşlı köpek maması
tahılsız köpek maması
acana kedi maması
yavru kedi konservesi
yetişkin kedi konservesi
kısırlaştırılmış kedi konservesi
light diyet köpek maması
acana mama
proplan yavru köpek maması
proplan köpek maması
proplan yavru kedi maması
orijen yavru kedi maması
nd yavru köpek maması
nd yavru kedi maması
royal canin köpek maması
proplan mama
acana yavru köpek maması
orijen mama
kedi maması
royal canin yavru kedi maması
royal canin kedi maması
royal canin mama
yaş kedi mamaları
tahılsız kedi maması
özel ırk kedi maması
yetişkin kedi maması
yaşlı kedi maması
kısırlaştırılmış kedi maması

Diğer Haberler

Spor Haberleri

Aslında uzun zamandır şu statlarımıza isim konusunu gündeme getirip devamlı da gündemde tutmaya çalışmak istiyorduk.Ancak yok alt yapıların maçları,yok turnuva maçları derken biraz ihmalkar...

Kütahya Haber

Orman ve Su İşleri Bakanlığı Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğü tarafından Kütahya’da inşa edilen ’Tavşanlı İçmesuyu İsale Hattı’nda çalışmalar hızla ediyor. Proje ile...

Spor Haberleri

ALİ MERMER:Erkan merhaba nasıl geçiyor coronalı günler diyeyim önce? ERKAN GÜNEŞ:-İlk önce herkes gibi zorlu bir süreçten geçiyoruz ama artık sonuna doğru gidiyoruz ben...

Spor Haberleri

2021-2022 futbol sezonunda BAL da ilimizi temsil edecek üç takımdan biri olan Tavşanlı Linyitsporun takım kadrosu 23 kişi ve şu isimlerden oluşuyor: KALECİLER:KEMAL CANLI-GÜRKAN...